ingyen weblap
Regisztráció Üzenet küldése a weblap tulajdonosának! Kifogásolható weblap/tartalom, feljelentem!
  2008.nov.30   Versenyeredmények II.Polgármester Kupa
         
Kategória Gyerek 0.fiú 1.hely Szőcs Csaba Ekecs
  Pehely 2.hely  Zugschwert Csaba Veszprém
    3.hely Paluska Ádám Megyercs
    3.hely Baranyovics Tamás Megyercs
         
Kategória Gyerek 0.fiú 1.hely Nagy Tibor Keszegfalva
  Könnyű 2.hely  Angyal Martin Abony
    3.hely Lovász Miklós Keszegfalva
         
Kategória Gyerek 0.fiú 1.hely Nagy Roland Ekecs
  Közép 2.hely  Markovics Ádám Keszegfalva
    3.hely Uhrapka Richárd Bős
         
Kategória Gyerek 0.fiú 1.hely Farkas János Keszegfalva
  nehéz 2.hely  Koltai Dominik Megyercs
    3.hely Tóth Gábor Keszegfalva
    3.hely Tuboly Levente Veszprém
         
         
Kategória Gyerek I. 1.hely Unyatinszki Tímea Keszegfalva
  Lány 2.hely  Mészáros Diána Bős
    3.hely Strauberger Kitti Tarján
         
Kategória Gyerek I.fiú 1.hely Szegedi Gergő Tarján
  könnyű 2.hely  Bakos Bárdó Abony
    3.hely Trencsík Nikolas Keszegfalva
    3.hely Schmidthoffer Csaba Veszprém
         
Kategória Gyerek I.fiú 1.hely Tóth Levente Tarján
  közép 2.hely  Sezszták Patrik Bős
    3.hely Mucsi József Abony
    3.hely Angyal Gábor Kempó
         
Kategória Gyerek I.fiú 1.hely Sánta Isván Abony
  nehéz 2.hely  Mikó Sándor Abony
    3.hely Neumann Gergely Veszprém
    3.hely Jánosi Zoltán Abony
         
Kategória Gyerek II. 1.hely Dobai Csilla Keszegfalva
  lány közép 2.hely  Horváth Kitti Tarján
    3.hely Varga Hedvig Ekecs
         
Kategória Gyerek II. 1.hely Kovács Eszter Csorna
  lány nehéz 2.hely  Kiss Evelin Bős
    3.hely Kovács Mónika  Tarján
         
Kategória Gyerek II. 1.hely Vastag Adrián Tarján
  könnyű 2.hely  Bedő Márk Kapuvár
    3.hely Csepregi Mátyás Sopron
    3.hely Nagy Tibor Kempó
         
Kategória Gyerek II. 1.hely Pataki Márton Abony
  közép 2.hely  Ludszky Zsolt Várpalota
    3.hely Hencz Ákos Csorna
Kategória Gyerek II. 1.hely Szente Kevin Stabilitás
  nehéz 2.hely  Markovics Tamás Keszegfalva
    3.hely Kovács Ádám Kapuvár
         
Kategória Serdülő 1.hely Kozári Rebeka Keszegfalva
  lány 2.hely  Sárai Vanessa Szent Péter
    3.hely Kálmánhey Lilla Várpalota
    3.hely Krupincza Nikolett Abony
         
Kategória Serdülő 1.hely Csiba Roland Bős
  fiú könnyű 2.hely  Tamási Tibor Abony
    3.hely Dorn Erik Nemesócsa
         
Kategória Serdülő 1.hely Bokor Bence Sopron- Kamikaze
  fiú közép 2.hely  Kovács Patrik Nemesócsa
    3.hely Veszprémi Péter Nemesócsa
         
Kategória Serdülő 1.hely Csajbók Viktor Abony
  fiú nehéz  2.hely  Farkas István Abony
    3.hely Bödök Lóránt Nemesócsa
         
Kategória Ifi 1.hely Pusker Brigitta Csorna
  lány közép 2.hely  Pataki Henrietta Keszegfalva
    3.hely Cserepes Evelin Kapuvár
         
Kategória Ifi 1.hely Varga Veronika Kapuvár
  lány nehéz 2.hely  Hupian Krisztina Keszegfalva
    3.hely Őszi Patricia Keszegfalva
         
Kategória Ifi 1.hely Horváth Patrik Kapuvár
  fiú könnyű 2.hely  Krupincza Tamás  Abony
    3.hely Tóth Máté Martfű
         
Kategória Ifi 1.hely Matlák Zalán Bős
  fiú nehéz 2.hely  Horváth Balázs Bős
    3.hely Kovács Mihály Debrecen-Shogun SE
         
Kategória Felnőtt C. 1.hely Rezes Sándor Tarján
  Könnyű 2.hely  Csanády Csaba Szent Péter
    3.hely Bartos Nándor Abony
         
Kategória Felnőtt C. 1.hely Pusztai Tamás Debrecen- Shogun SE
  Közép 2.hely  Mišičák Zoltán Bős
    3.hely Vastag Gusztáv  Tarján
         
Kategória Felnőtt C. 1.hely Melicher Igor Szent Péter
  Közép 2.hely  Budai Róbert Veszprém
    3.hely Tóth Imre Szent Péter
         
         
  24 Kategória volt      
         
         
         
         
         
Különdíjak Legtechnikásabb   Kozári Rebeka Keszegfalva
  női versenyző      
         
  Legharcosabb   Strauberger Kitti Tarján
  női versenyző      
         
  Legharcosabb   Rezes Sándor Tarján
  fiú versenyző      
         
  Legtechnikásabb   Ludszky Zsolt Várpalota
  fiú versenyző      
         
  Markovics János   Bödök Lóránt Nemesócsa
  különdíja      
         
  Polgármester   Kovács Patrik Nemesócsa
  különdíja      
         
  Fuji mae   Veszprémi Péter Nemesócsa
  különdíja      
         
  Legeredményesebb    Markovics János Keszegfalva
  csapat   vezetésével  
         
Klubok: Keszegfalva 1.hely 5  
    2.hely  4  
    3.hely 2  
         
HU Tarján 1.hely 4  
    2.hely  1  
    3.hely 3  
loading...

Hozzászólások (0)

Még nem szólt hozzá senki, légy Te az első!
Ha Te is szeretnél hozzászólni, be kell jelentkezned.
Bejelentkezéshez kattints ide, ha még nem regisztráltál, regisztrálj!
loading...
Gearbest FuriBee F36 2.4GHz 4CH 6 Axis Gyro RC Quadcopter
FuriBee F36 2.4GHz 4CH 6 Axis Gyro RC Quadcopter only $9.99
Óra

Az alkalmazás használatához Flash playerre van szükség.

Naptár

Az alkalmazás használatához Flash playerre van szükség.

Üzenőfal

Az alkalmazás használatához Flash playerre van szükség.